logotyp
Login

Podmínky a ceny

Ceny: Nabízíme několik variant projektu Velký Web, který Vám umožní jednoduchým způsobem provozovat vlastní internetové stránky či internetový obchod. Do stránek dostanete přístup, abyste si mohli bez čekání doplňovat seznam referencí (zákazníků, kteří s vámi byli spokojeni), měnit ceny, přidávat fotografie atd. - to vše jednoduše uživatelsky. Pokud máte zájem o nadstandardní servis, veškeré změny vám na webu mohou zajišťovat naši pracovníci.

1) Varianta Basic


Tři www stránky. Navíc můžete zapnout modul kniha návštěv a modul poptávkový formulář.

  • 240,- Kč měsíčně při platbě na 12 měsíců a více (zdarma balíček základní registrace na vyhledávacích serverech - seznam, google, atlas, centrum, quick ...)

  • 310,- Kč měsíčně při platbě na 6 měsíců

Rozšíření varianty Basic o další moduly:
- Modul Eshop - 88 Kč měsíčně (plus 1 stránka)
- Modul jazyková mutace** - 66 Kč měsíčně za každý další jazyk.

 

2) Varianta Profesional


Deset www stránek (např. o nás, novinky, služby, produkty, kontakty). Navíc k vašim deseti stránkám můžete zapnout modul kniha návštěv a modul mapa stránek. Možnost rozdělit do sekcí.

  • 540,- Kč měsíčně při platbě na 12 měsíců a více (zdarma balíček základní registrace na vyhledávacích serverech - seznam, google, atlas, centrum, quick ...)

  • 610,- Kč měsíčně při platbě na 6 měsíců

Rozšíření varianty Profesional o další moduly:
- Modul Eshop - 110 Kč měsíčně (plus 20 stránek)
- Modul jazyková mutace** - 110 Kč měsíčně za každý další jazyk.3) Varianta Excelent


Neomezený počet www stránek, neomezený počet sekcí. Možnost zapnout modul kniha návštěv a modul mapa stránek.

  • 760,- Kč měsíčně při platbě na 12 měsíců a více (zdarma balíček základní registrace na vyhledavacích serverech - seznam, google, atlas, centrum, quick ...)

  • 830,- Kč měsíčně při platbě na 6 měsíců

Rozšíření varianty Excelent o další moduly:
- Modul Eshop - 110 Kč měsíčně
- Modul jazyková mutace** - 150 Kč měsíčně za každý další jazyk.4) Varianta pouze E-shop Optimal


20 stránek elektronického obchodu (stránky je možno použít pouze pro položky elektronického obchodu, obchodní podmínky a kontakty). Navíc k vašim dvaceti stránkám můžete zapnout modul kniha návštěv a modul mapa stránek.

  • 540,- Kč měsíčně při platbě na 12 měsíců a více (zdarma balíček základní registrace na vyhledávacích serverech - seznam, google, atlas, centrum, quick ...)

  • 610,- Kč měsíčně při platbě na 6 měsíců

Rozšíření varianty Optimal o další moduly:
- Modul jazyková mutace** - 110 Kč měsíčně za každý další jazyk.5) Varianta pouze E-shop Max


Neomezený počet stránek elektronického obchodu (stránky je možno použít pouze pro položky elektronického obchodu, obchodní podmínky a kontakty).. Možnost zapnout modul kniha návštěv a modul mapa stránek.

  • 760,- Kč měsíčně při platbě na 12 měsíců a více (zdarma balíček základní registrace na vyhledávacích serverech - seznam, google, atlas, centrum, quick ...)

  • 830,- Kč měsíčně při platbě na 6 měsíců

Rozšíření varianty E-shop Max o další moduly:
- Modul jazyková mutace** - 150 Kč měsíčně za každý další jazyk.6) Varianta Scholastika - webové stránky pro školy a školky


Od roku 2010 cenově zvýhodňujeme webové stránky s administračním systémem pro Školy a Školky. Jedná se o variantu Scholastika, ve které dostanete k dispozici až 50 kategorií do menu.

  • 350,- Kč měsíčně při platbě na 12 měsíců a více (zdarma balíček základní registrace na vyhledávacích serverech - seznam, google, atlas, centrum, quick ...)

  • 390,- Kč měsíčně při platbě na 6 měsíců

Další informace k variantě Scholastika najdete zde.

- Modul jazyková mutace** - 66 Kč měsíčně za každý další jazyk.

Změna podmínek o poskytování a užívání Služby Velký Web - pro typy služeb Scholastika zde.

7) Varianta Nonprofit - www stránky pro Občanská sdružení


V roce 2010 cenově zvýhodňujeme občanská sdružení a neziskové organizace, kterým nabízíme stránky s administračním systémem ve variantě Nonprofit. Dostanete k dispozici až 100 kategorií do menu.

  • 240,- Kč měsíčně při platbě na 12 měsíců a více (zdarma balíček základní registrace na vyhledávacích serverech - seznam, google, atlas, centrum, quick ...)

  • 280,- Kč měsíčně při platbě na 6 měsíců

  • 430,- Kč bez DPH měsíčně při platbě na rok, neomezená varianta (neomezený počet stránek)
- Modul jazyková mutace** - 60 Kč měsíčně za každý další jazyk.

8) Varianta All Inclusive


Neomezený počet www stránek, neomezený počet sekcí. Možnost zapnout modul kniha návštěv a modul mapa stránek.
Neomezený modul e-shop, s možností aktivace všech jinak placených doplňkových funkcí (cenové hladiny, platba Aura kartou, Platba na splátky Cetelem, registrace uživatelů, Importovací filtr).
Neomezený počet jazykových mutací
Neomezený počet emailových schránek na doméně druhého řádu.
V ceně je úvodní 2 hodinové osobní zaškolení pracovníků vaší firmy pro práci s administračním systémem www prezentace.
V ceně je i registrace a provoz domény druhého řádu např. www.vasefirma.cz nebo www.vasefirma.eu
V ceně je balíček základní registrace na vyhledavacích serverech - seznam, google, atlas, centrum, quick ...
Výhodné pro weby s velkým množstvím jazykových mutací.

  • 2000,- Kč měsíčně platba min na 12 měsíců a více.
Ceny registrací domén bez DPH  • doména druhého řádu www.vašefirma.cz - 366,- Kč ročně.

  • doména druhého řádu www.vašefirma.com - 330,- Kč ročně ( u dalších generických domén .net .org .info .biz - viz)

  • doména třetího řádu vašefirma.velkyweb.cz - Zdarma ke službě velkýweb

  • doména třetího řádu vašefirma.topfirma.cz - Zdarma ke službě velkýweb

  • doména třetího řádu vašefirma.topstranky.cz - Zdarma ke službě velkýweb


* Ceny jsou uvedeny bez DPH


** Každá jazyková mutace se chová jako samostatná www prezentace včetně vlastní administrace a vlastního počtu stránek k dispozici.

Další informace:
Součástí služby je také speciální bezplatný webhostingový prostor pro běh www prezentace včetně databáze a v případě domény druhého řádu můžete zažádat až o 3x e-mailovou schránku něco@vašefirma.cz. Pokud potřebujete více e-mailových stránek je možné je přikoupit za cenu mailhostingu, který si zvolíte dle počtu e-mailových schránek navíc (viz www.als.cz). Zda je doména, kterou byste si rádi zaregistrovali pro adresu vašich www stránek volná, si ověříte zde. Stránky lze objednat minimálně na rok. Platby probíhají dle dohody ročně, půlročně či měsíčně (s trvalým příkazem).

K internetovým stránkám je vhodné objednat design na míru. Jedná se o jednorázový výdaj, který dodá vašim stránkám atmosféru a osobitý dojem. Více informací naleznete v sekci Design.

Co je spojeno s péčí o Vaši doménu

Pokud uvažujete tak, že si najdete konkurenční nabídky cen různých poskytovatelů domén, měli byste něco vědět i o jejich zákulisí. Je to podobné, jako u bankovních úvěrů, kde se stává, že finanční instituce Vám nabídne velmi výhodný úrok, ale malým písmem někde uvede Vaše povinnosti při splácení, které s sebou nesou vysoké měsíční poplatky. Ve výsledku je takový úvěr pro Vás dražší, než od férovější konkurence.

U domén tomu někdy je podobně. Především je kolem domén nutno počítat s potřebou je včas uhradit, aby nepropadly. V méně tragickém případě Vám přestanou fungovat Vaše stránky, Vy si doménu znovu zaregistrujete, a zase vše běží dál. Jenže v kybernetickém prostoru se rozvinul mimořádně výnosný byznys uchvacování propadlých domén. Na to lze sestrojit roboty, které vyzobávají živé domény, nacházejí si jejich data exspirací, a protože řada lidí je zapomětlivých a svou doménu si zapomenou uhradit, taková vychytralá firma si Vaši propadlou doménu zaregistruje, a pak Vám ji nabídne k odkoupení za nehoráznou cenu. Pokud jste se svými stránkami na této doméně závislí, tak nejspíš zaplatíte. A to obvykle 10 x i více dráž.

Další kroky s doménami jsou nastavování nameserverů, mailserverů apod. Pokud nemáte jistotu, zda Vám tato nastavení Váš plánovaný levnější registrátor poskytne zdarma, měli byste se o tom ujistit.

Mezi další tanečky patří verifikace domén. Tato nutnost začala vyvstávat celkem nedávno, a zřejmě se bude prohlubovat. Je to součást boje proti podvodníkům, kteří si anonymně zaregistrují nějakou lákavou doménu typu banka-roku.net, podvedou tisíce důvěřivých klientů, a když jim začne hořet půda pod nohama, zmizí. Nově tedy všechny generické domény požadují neanonymní registraci s verifikací uživatele, kterého lze v případě podvodů nalézt a stíhat. V této věci se na naší straně setkáváme celkem běžně s chybami našich klientů, kteří výzvu k verifikaci pokládají za nějaký spam, nebo dokonce phishing. A pak je jim doména pozastavena. My pak své klienty v rámci našich služeb "taháme z bryndy".
Shrnuto: U nás hlídáme, aby Vám doména bez vícenásobného upozornění, a v případě krize telefonického kontaktu, nepropadla (a nezaregistroval si ji spekulant), pomáháme Vám s registrací, nastavováním parametrů, při převodech domén a s verifikací. Archivujeme Vaše parametry pro případ nezbytných dodatečných zásahů nebo převodu. Pokud si to vše umíte ohlídat a zařídit stejně dobře sami, nic Vám nebrání si najít nejlevnější nabídku na trhu.

Pomůžeme Vám při zakládání obsahu stránek

V ceně stránek je obsažen jejich provoz, denní zálohování, náklady na jejich technické spuštění do internetové sítě a založení základní struktury (kategorií) - tedy se založením základní struktury webu vám pomůžeme, abyste měli vzor jak své stránky doplňovat dalším obsahem.
Dále je v ceně možnost používat administrační systém, možnost využít nové verze s novými funkcemi, základní instrukce k optimalizaci stránek pro vyhledávače pomocí klíčových slov a při platbě na rok je v ceně obsažena i registrace do vyhledávačů Seznam, Google, Jyxo, Najisto.

V případě Vašeho zájmu můžete od nás dostat pro start Vašich stránek marketingové tipy, jak zaujmout a přilákat zákazníky vhodným uspořádáním obsahu stránek.

Ceny nových modulů a služeb jsou na dotaz nebo na www.topstranky.cz

Created by © 2008-2024 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
ALS-Euro s.r.o. - Grafické práce, tvorba designů, loga, vizitek
Poptejte u nás webové stránky: Tvorba webových stránek a eshopu - možnost zadat poptávku
Splolupráce: Chabera www pezentace

Doporučujeme: Tvorba webových stránek pro školy a školky | Váhy a nabídka předního dodavatele vah |